Crimă TULBURĂTOARE chiar în NOAPTEA de Crăciun: O femeie și-a UCIS soțul ÎN TIMPUL MESEI pentru că a ÎNȘELAT-O
Un bărbat a fost ucis chiar în ziua de Crăciun de către soția sa, care a fost cuprinsă de gelozie în timpul mesei festive dedicat acestei sărbători.
Femeia de 50 de ani din Ghirișa, Satu Mare s-a enervat la culme când a aflat că partenerul ei a înșelat-o în ziua nașterii lui Hristos.
Astfel, aceasta și-a lovit soțul o singură dat, cu un obiect contondent,relatează Gazeta de Nord-Vest.
Bărbatul s-a prăbușit fără suflare, iar în acel moment femeia a sunat la Poliție să anunțe ceea ce făcuse.
”The Facebook Dilemma”, cea mai amplă investigație despre impactul rețelei de socializare asupra vieții private, difuzată ÎN EXCLUSIVITATE pe B1 TV, pe 1 ianuarie, de la ora 21.00