TRAGEDIE în Argeș! O femeie s-a stins din viață în curtea unei secții de votare
O femeie, în vârstă de 69 de ani, s-a stins din viață, duminică după-amiază, în curtea unei secţii de votare din judeţul Argeş.
INCENDIAR! CRISTI BORCEA S-A DAT DE GOL! VALENTINA PELINEL ÎN LACRIMI! A AFLAT CE A FĂCUT AFACERISTUL ÎN BAIE (GALERIE FOTO)
Aceasta părăsea secţia după ce îşi exercitase dreptul la vot, când i s-a făcut rău în curtea liceului unde este amenajată secţia de votare.
BOMBĂ MONDENĂ! FUEGO ȘI MIRABELA DAUER NU SE MAI FERESC S-A AFLAT ADEVĂRUL DESPRE RELAȚIE! FANII SUNT ULUIȚI (GALERIE FOTO)
La fața locului a intervenit un echipaj medical, însă, din nefericire, cadrele medicale nu au reuşit să o salveze, scrie news.ro.
FAMILIA DOLĂNESCU, ÎN DOLIU! ”A ÎNCETAT DIN VIAȚĂ MAMA MEA!” FANII ÎI VOR SIMȚI LIPSA (GALERIE FOTO)
Este a patra persoană care a murit în preajma secțiilor de votare, după ce un doljean a decedat chiar în interiorul secției de votare, o altă persoană în vârstă din Dolj a decedat lângă secția de vot, iar la Buzau un bărbat a murit la scurt timp după ce a pus ștampila pe buletinul de vot, scrie realitatea.net.