Ginerele acționarului dinamovist Nicolae Badea a făcut bani din site-uri porno: Platforma lui promova „fundurile mari și negre”
Ginerele acționarului dinamovist Nicolae Badea s-a îmbogățit de pe urma unui site porno.
Carl Pemberton, bărbatul cu care fiica lui Badea are doi gemeni, a fost proprietarul unui site bazat pe “funduri negre supergrase”, dezvăluie WOWBiz.
Iubitul șefului dinamovist a fost proprietarul site-ului porno www.bigazztube.com. Americanul și-a înregistrat licența site-ului XXX pe adresa unui apartament din Washington, același în care Ioana Badea figurează ca deținătoare a numărului de telefon.
În prezent, Carl Pemberton are o firmă ce oferă servicii de IT, înregistrată la o adresă din Norwood, statul New Jersey.
Descrierea site-ului pe care îl deține Pemberton este una aparte. „Găsiți funduri mari negre, femei minunate supergrase, aflați despre funduri grase, biggazztube.com este site-ul pentru fundurile mari și negre”.
Carl Pemberton și-a înregistrat site-ul porno pe 2 ianuarie 2009, când Ioana Badea era gravidă. Licența a expirat după un an de zile, la aproape jumătate de an de când fiica patronului dinamovist a născut gemenii.