S-A TERMINAT! Liviu Dragnea primește o lovitură devastatoare! PROTEST masiv în CAPITALĂ, chiar în ziua în care IOHANNIS ar putea fi SUSPENDAT

Publicat: 15 06. 2018, 11:43

Se anunță un protest masiv în Capitală pentru susținerea lui Klauss Iohannis, chiar în ziuaz în care președintele ar putea fi suspendat. Președintele PNL, Ludovic Orban, a declarat că are informații că PSD vă declanșa operațiunea de suspendare din funcție a președintelui României, Klaus Iohannis.

La scurt timp după acest anunț, pe Facebook a fost organizat Evenimentul se numeşte „20 iunie, hai in strada! Vor suspendarea Presedintelui!”

`Pe 20 IUNIE, incepand cu ora 14:00, haideti in fata Parlamentului Romaniei pentru a da un semnal de alarma fata de ceea ce pregateste PSD-ul: SUSPENDAREA Presedintelui Klaus Iohannis! Este imperios necesar ca pe 20 iunie sa fim la Parlament, pentru ca este foarte probabil sa il suspende pe Presedinte!`