Golul anului vine din Franța: Reușită superbă pentru Coulibaly, de la Nice

Golul anului vine din Franța: Reușită superbă pentru Coulibaly, de la Nice

Au fost multe goluri superbe înscrie în acest an, dar nici unul nu pare să rivalizeze cu cel marcat de Kafoumba Coulibaly în campionatul Franței. Acesta a reușit un șut de senzație dintr-un unghi imposibil, ce amintește de execuțiile lui Roberto Carlos.

Nice a câștigat cu 2-0 în deplasarea de la Saint-Etienne, dar cu siguranță ce va rămâne va fi bijuteria primei reușite. Scorul final a fost stabilit Mounier.

Saint-Etienne – Nice 0-2

Cel mai frumos gol al anului

Urmăriți B1TV.ro și pe
`
Ultima oră
23:25 - Casa model a unui artist suedez ar putea să ajungă pe Lună. El speră că proiectul artistic va rezista chiar milioane de ani pe satelitul natural al Pământului
23:24 - Joe Biden scoate Cuba de pe lista statelor care sponsorizează terorismul. CNN: Administrația Trump probabil va inversa decizia
23:15 - Cum a reușit o femeie să scape de controalele de securitate din aeroport. S-a urcat în avion fără bilet
22:56 - O nouă lovitură pentru premierul Starmer: Ministrul britanic responsabil cu anticorupţia a demisionat din cauza unor suspiciuni de corupţie
22:49 - O femeie trebuie să le plătească vecinilor de deasupra despăgubiri pentru că bătea în tavan când făceau gălăgie
22:42 - Tânăr din Constanța, oprit în trafic cu focuri de armă. Polițiștii au bănuit că furase mașina
22:23 - Florin Spătaru: 4 mai era cea mai apropiată dată când am fi putut să avem alegerile prezidențiale. Au fost foarte multe comentarii în spațiul public că trebuie să ne grăbim cu ele (VIDEO)
22:11 - Kate Middleton a făcut marele anunț. Diagnosticată cu cancer în 2024, a declarat că boala a intrat „în remisiune”
22:09 - Radu Miruță, despre candidatul USR la alegerile prezidențiale: „Eu vă spun că nu vor fi amândoi candidați. Deci nu va candida și Elena Lasconi, și Nicușor Dan” (VIDEO)
21:52 - Gheorghe Falcă denunță avalanșa de fake news de pe TikTok: Suntem într-un război cu Rusia. Statul român trebuie să reacționeze și să dăm cărțile pe față (VIDEO)