Două lesbiene au decis să facă memorabilă ziua în care s-au logodit.
Cele două femei, fane ale serialului Once Upon a Time, au decis ca ziua în care să-și promită iubire veșnică să fie una de neuitat.
Astfel, femeile au ales să îmbrace ca personajele lor favorite din lumea Disney, potrivit DailyMail.
![]()
![]()
Yalonda și Kayla Solseng au decis să se transforme într-un fel de prințese Disney cu ocazia fotografiilor care au fost realizate pe 29 iunie pentru logodnă, căsătoria având loc pe 3 septembrie.
Cele două și-au ales câte o rochie de prințesă. Yalonda s-a transformat în Cenușăreasa, în timp ce Kayla a ales-o pe Belle din “Frumoasa și Bestia”.
![]()
Femeile s-au cunoscut pe un site de matrimoniale, iar mai apoi într-un club de noapte, între ele înfiripindu-se imediat dragostea.