Ediție specială ‘Dosar de politician’: Jurnalistul Marcel Vink, de la Telegraaf, va prezenta, în direct din Olanda, detalii cutremurătoare despre criminalul fetiței din Dâmbovița

Ediție specială 'Dosar de politician': Jurnalistul Marcel Vink, de la Telegraaf, va prezenta, în direct din Olanda,  detalii cutremurătoare despre criminalul fetiței din Dâmbovița

Ediție specială ‘Dosar de politician’, marți seară, de la ora 21.00. Noi dezvăluiri despre cazul bărbatului din Olanda care a răpit, violat și ucis o fetiță din Dâmbovița.

Invitatul special al lui Silviu Mănăstire va fi jurnalistul Marcel Vink, de la Telegraaf, care va face publice detalii cutremurătoare despre Johannes Visscher, pedofilul criminal care i-a luat viața Adrianei Mihaela Fieraru, copila de 11 ani din localitatea Gura Șuții.

Amintim că bărbatul a ajuns în 18 septembrie în România și a închiriat o mașină de la o firmă de pe Aeroportul Internațional Otopeni. O zi mai târziu, în 19 septembrie, avea să o răpească pe Adriana din stradă.

La trei zile de la această tragedie, olandezul s-ar fi sinucis aruncându-se în fața unui camion.

Urmăriți B1TV.ro și pe
`