Produsul excepțional pentru păr este realizat din spermă de taur. Ați auzit bine. Deși sună ciudat, cel care l-a inventat nu mai face față cererii la salonul său de înfrmusețare.
Frizerul iranian Hari Salem pare să fi revoluționat frumusețea capilară. Acesta și-a deschis un salon de înfrumusețare în Londra, iar în loc de șampon și balsam pentru păr acesta utilizează spermă de taur Angus.
REDUCERI PENTRU SĂNĂTATE! DEZUMIDIFICATOARE la SUPER PREȚURI!
Nu vă gândiți că se găsește prea ușor, pentru procurarea ei fiind nevoie un transport din Noua Zeelandă.
„Sperma este congelată imediat după ce a fost recoltată şi nu miroase deloc.
Pentru a-i amplifica proprietăţile o combin cu o plantă numită Katera, care este foarte bogată în proteine. Produsul este un fel de Viagra pentru păr şi rezultatul final este uluitor. Sperma de taur întăreşte rădăcina şi firul de păr, îi pune în valoare personalitatea şi are rezultate uimitoare inclusiv în cazul bărbaţilor care suferă de calviţie”, a spus frizerul, potrivit Daily Mail.
Un tratament complet și un tuns costă la salonul lui Hari Salem 140 de lire, echivalentul a 790 de lei.