De săptămâna viitoare, „SuperStar România”, show-ul de talente de la Pro TV, va avea și o prezentatoare. Este vorba despre nimeni alta decât Theo Rose. Am „niște emoții cum n-am avut niciodată cântând”, a recunoscut artista.
„O mare provocare… niște emoții cum n-am avut niciodată cântând. N-am dormit nopți întregi înainte, gândindu-mă la ce m-am înhămat, ce mare responsabilitate am.
Acum, dupa ce m-am plâns, vă spun și că e una dintre cele mai frumoase experiențe pe care le-am trăit vreodată, că îmi trăiesc visul în prime-time la TV, că înțeleg atât de bine concurenții, tocmai pentru că am fost de nenumărate ori în pielea lor și e o bucurie să le pot fi alături și să retrăiesc tot soiul de emoții”, a spus Theo Rose, pentru Pro TV.
Sute de talente s-au înscris la „SuperStar România” pentru a se face cunoscute, dar și pentru a câștiga cel mai mare premiu oferit vreodată într-o competiție – un milion de lei.
După numeroase probe eliminatorii, fiecare mai grea decât precedenta, au mai rămas doar 32 de concurenți.
De săptămâna viitoare, ei se vor bate în semifinale.