Un fotbalist cunoscut avea trei telefoane destinate special femeilor! ”Erau împărțite pe continente!”, spune soția lui

Un fotbalist cunoscut avea trei telefoane destinate special femeilor! ”Erau împărțite pe continente!”, spune soția lui
Mauro Icardi și Wanda Nara

Viața unui fotbalist care a dobândit și bani și renume internațional nu e deloc una ”ușoară”, dacă e să luăm în calcul ce-a povestit Wanda Nara despre soțul său, Mauro Icardi, care activează în prezent la Galatasaray…

Wanda Nara și Mauro Icardi s-au căsătorit în urmă cu 10 ani, în 2014, după ce modelul sud-american a divorțat cu năbădăi de fostul său soț, Maximiliano Lopez, fost coleg de echipa cu Icardi. Cei doi au împreună trei băieți: Valentino – 13 ani, Constantino – 11 ani și Benedicto – 9 ani.

Pentru prima dată în cei 10 ani de căsnicie, Wanda Nera a vorbit public despre trecutul tumultos al actualului ei soț, despre escapadele lui sexuale și despre cum a reușit să facă ”ordine” în viața lui Icardi.

Mauro Icardi avea trei telefoane speciale pentru relații amoroase cu femei

Wanda Nera a dezvăluit că în momentul în care l-a întâlnit pentru prima dată, Mauro Icardi avea patru telefoane. Unul singur era cel ”bun”, cel pe care primea apeluri de la oficialii cluburilor, restul de trei erau pentru femeile cu care avusese o relație.

Invitată în cadrul unei misiunii, modelul spune că a trebuia să facă ceva pentru a opri toată nebunia și a făcut în așa fel, premeditat și într-un moment bine stabilit, ca cele trei telefoane să dispară.

”200 de femei au încercat salteaua patului acela, dar după mine, a fost distrugere totală. Nu au mai folosit-o din nou. Îmi amintesc de durerea din corpul meu din ziua următoare, pentru că nu eram obișnuită să ofer totul. Am luat ibuprofen la fiecare patru ore.

”Chiar l-am ajutat să le caute!”

Avea patru telefoane când ne-am cunoscut pentru că avea femeile împărțite în funcție de continente. O nebunie. Unul dintre ele era cel ”bun”, cel pe care primea apeluri de la oficialii cluburilor, restul erau pentru femei.

M-am uitat stânga-dreapta, apoi i-am aruncat telefoanele în apă. Apoi a început să ridice saltelele, căutând telefoanele. Chiar l-am și ajutat, însă nu a reușit să le găsească niciodată”, a povestit Wanda Nara, conform The Sun.

Ce-ar mai fi de spus e faptul că Wanda Nara nu îi este doar soție lui Icardi, ci și agentul lui. În vară, Icardi a semnat un contract permanent cu Galatasaray, după ce a petrecut un an sub formă de împrumut la acest club. Atacantul argentinian a avut un sezon bun, marcând 17 goluri în 27 de meciuri.

View this post on Instagram

A post shared by Wanda Nara (@wanda_nara)