Cele aproximativ 50.000 de bilete scoase la vânzare pentru partida România – Ungaria au fost epuizate

Cele aproximativ 50.000 de bilete scoase la vânzare pentru partida România - Ungaria au fost epuizate

Cele aproximativ 50.000 de tichete scoase la vânzare de organizatori pentru partida România – Ungaria au fost vândute, fiind rămase foarte puține bilete în sectoarele mai scumpe.

Se mai găsesc momentan doar bilete valorând 300 de lei fiecare la tribuna a II-a și bilete de 600 de lei/bucată la secțiunea VIP 2, scrie Digisport.

Maghiarii vor fi susținuți și ei de o galerie importantă, aproximativ 3.000 de suporteri urmând să sosească sâmbătă cu trenul, autocare sau mașini personale.

Meciul din cadrul preliminariilor EURO 2016 se va disputa pe Arena Națională, sâmbătă, cu începere de la ora 19:00.