Usain Bolt, doborât de un cameraman chinez aflat pe un Segway (VIDEO)

Accident bizar pentru Usain Bolt la Campionatul Mondial de la Beijing, informează B1 TV.

Jamaicanul sărbătorea câştigarea medaliei de aur din proba de 200 de metri, atunci când a fost lovit în plin de un cameraman chinez care se afla pe un Segway.

Acesta îl filma pe sportiv însă a pierdut controlul aparatului şi l-a doborât pe campionul mondial. Din fericire, Bolt a scăpat fără o accidentare gravă.

Usain Bolt, doborât de un cameraman chinez aflat pe un Segway

Ultima oră
21:37 - Băsescu îl critică pe Nicușor Dan pentru amânarea consultărilor: “Nu facem consultări oficiale joi și vineri pentru că doi lideri de partid lipsesc din București. Pe cuvântul lui că așa e? E șocant” (VIDEO)
21:21 - Tragedie într-un apartament din Italia. Un bărbat a fost găsit mort după un an, deși chiria era plătită lunar ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat
21:16 - Stațiunea de pe litoral unde vacanțele au rămas ieftine în 2026. Prețuri mici, liniște și plaje mai puțin aglomerate
21:13 - Ce plan are PNL la consultările cu Nicușor Dan. Motreanu exclude două scenarii importante: „Nu îl vom propune pe Ilie Bolojan ca premier”
20:55 - Decizie neașteptată a Guvernului Bolojan: Cresc salariile și se fac angajări în 47 de companii de stat. Cum au justificat măsura
20:47 - Exercițiu major de intervenție pe autostrada A3. Planul Roșu a fost activat într-un scenariu cu 14 victime și risc chimic.
20:24 - Concedieri masive în România. Peste 30.000 de oameni şi-au pierdut locul de muncă de la începutul anului
20:16 - Ilie Bolojan a venit cu dovada care îl contrazice pe Marcel Ciolacu în scandalul SAFE. Ce document a prezentat
20:15 - București intră în era semafoarelor inteligente. Consiliul General aprobă prima etapă de modernizare a traficului urban cu AI și senzori.
19:51 - Papa Leon, reacție dură după explozia cheltuielilor militare din Europa: „Să nu numim «apărare» o reînarmare care sporeşte tensiunile şi nesiguranţa”